מדחסי האוויר הינם כלים רב-משימתיים המייעלים מגוון רחב של פעולות ותהליכים בתחומים שונים בחיינו . מדחס אוויר איכותי הוא אביזר חיוני בביצוע של פרויקטים רבים וישמש כיד ימינכם בהפעלה של כלי עבודה שונים, בנגריה, בתעשייה ועוד ועוד. כל מה שרציתם לדעת על מדחסי אוויר – במאמר הבא

אולי תופתעו לשמוע על השימושים הרבים והמגוונים שיש למדחסי אוויר. החל מניקוי, שאיבות, ניפוח וכלה בפרויקטים של אחזקה ומלאכה. מדחסי האוויר מייעלים תהליכים, חוסכים זמן ומאמץ, מצטיינים בחוזק ובעמידות והבונוס? קלים לשימוש ותחזוקה.

הכל על מדחסי האוויר

מדחסי אוויר מתפקדים כמערכות עיקריות אשר תפקידם לסייע בשינוע ובהפעלה של מכשירים שונים בחיי היום יום ובתעשייה. חשיבותם מונחת בייחוד בשלבי ייצור המוני של סחורות ומפעלים ובתרומתם הרבה לחיסכון במשאבים ובהפחתת עלויות. כל מדחס אוויר כולל מנוע – מנוע חשמלי או מנוע בעירה פנימית – אשר תפקידו לספק את הכוח למדחס האוויר. ביצועי המדחס מושפעים במידה רבה מהספק המנוע. מדחסי האוויר מוצעים בנפחים שונים וייעודיים ולמען ביצוע מטרות שונות.

אלו סוגי מדחסי אוויר קיימים?

כאמור, השוק מציע כיום מבחר של מדחסי אוויר יעילים ואיכותיים, בגדלים שונים ולשימושים שונים. קיימים מדחסי אוויר ביתיים ואף מדחסי אוויר תעשייתיים, אשר מהווים כלים משמעותיים לייעול וחסכון באנרגיה בעסקים שונים. אלו סוגי המדחסים העיקריים:

מדחסי בוכנה –מדחסים בהם האוויר נדחס באמצעות בוכנה בדומה לאופן הפעולה של המשאבה הידנית המוכרת. הבוכנות מופעלות באמצעות מנוע חשמלי או מנוע דיזל/בנזין. ההספקים במדחסים הללו נעים מכמה כוחות סוס בודדים ועד למאות כוחות סוס במדחסים כבדים במיוחד.

מדחסים בורגיים – מדחסים בעלי הספק גבוה ותפוקה מרבית. במדחסים בורגיים האוויר נדחס בין שני אלמנטים מסתובבים

מדחסים צנטריפוגליים – מדחסים נפוצים פחות בהם הטורבינה מסובבת במהירות את האוויר והכוח הצנטריפוגלי הוא האחראי לדחיסה של האוויר.

פרמטרים לבחירת מדחס האוויר המתאים לכם

כיצד תדעו מהו מדחס האוויר המתאים לצרכים שלכם? הכנו עבורכם מספר מדדים אשר יסייעו לכם בבחירה:

 גודל מדחסי האוויר מגיעים בגדלים שונים ובנפחים שונים. נפח המדחס הוא בעל חשיבות בבחירת המדחס. הסיבה ברורה,  ככל שהמדחס גדול יותר ובעל נפח גדול יותר, כך המדחס מסוגל לספק לחץ אוויר ממושך יותר, לאורך זמן. בחרו בנפח המתאים לכם בהתאם לאופי העבודה ולמשך זמן הביצוע.

מנגנון הקירור מדחסים, כדרכם של מכשירים חשמליים הפועלים לאורך זמן, נוטים להתחמם ועל כן מנגנון הקירור של המדחס הוא אלמנט חשוב. חשוב לוודא כי למדחס האוויר שאתם בוחרים יש תו תקן המעיד על איכותו ומאפשר לכם לשמור על בטיחות בעבודה.

מהירות העבודה חישבו על הצורך שלכם ועל סוג העבודה הנדרשת לביצוע. מדחסים שונים מציעים מהירויות עבודה שונות ועל כן יש לבחור במדחס התואם את המהירות הנדרשת..

מדחסי אוויר- הכוח להניע ולדייק תהליכים

מדחסי האוויר משמשים אותנו בתחומים רבים, החל מחיי היום יום ועד לשימוש עסקי ותעשייתי. היותם ורסיטלים ורב תכליתיים הופכת אותם למוצר חיוני הן בבית והן במרחב התעשייתי בו הם מסייעים לייצור מדויק, יעיל ומהיר ומהווים כוח מניע בפעילויות ותהליכים בענפי תעשייה שונים. 

חברת "ניק מערכות" הינה החברה המקצועית והמובילה בישראל בתחום מערכות האוויר הדחוס. ככזו היא מלווה עסקים רבים מקטנים עד גדולים, במתן פתרונות בהתאמה אישית לצרכי כל עסק.

בין המוצרים אותם אנו מספקים תוכלו למצוא: מדחסי אוויר לתעשייה, מדחסים בורגיים, מדחסים ללא שמן, מייבשי אוויר דחוס, מערכות אוויר דחוס ועוד. 

 

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ולהתאים את הפתרון המדויק לצרכים שלכם

סגירת תפריט
ייעוץ בוואטסאפ
דילוג לתוכן