מדחסים לתעשייה מספקים את הכוח המניע לפעולות רבות הקשורות בענפים התעשייתיים הקיימים כיום. היתרונות שהם מספקים מגדירים את היכולות התעשייתיות באופן משמעותי, כשניתן להבחין בכמה דוגמאות ברורות לאופן שבו העבודה של מדחסים לתעשייה הוא בבירור עמוד השדרה של פעילויות רבות המתאפשרות בחברה של ימינו.

השימושים של מדחסים תעשייתיים

מדחסים לתעשייה מהווים כוח מניע. כאמור, הם מספקים את הכוח המניע לפעילויות תעשייתיות רבות. מדחסים כאלה מספקים את הדחיסה בפעולות הטבעה או בפעילויות אחרות בהגדרת ייצור מסוימת. דוגמא לתהליכים כאלה היא התהליך שמתרחש באמצעות מכונת הטבעה על מתכת. העיצובים נחתכים באמצעות מתכת, החורטת את העיצוב הרצוי על גבי דף המתכת עצמו.

על מנת לחזור על הפעולה הזו באופן מדויק, יש צורך בכוחות של אוויר דחוס שדוחף את המתכת אל דף המתכת תוך שימוש בכוח רב. מדחסים לתעשייה מסייעים בתהליך הייצור. כמו כן, הם משחררים עובדים רבים שאחרת היו נדרשים לעשות את הפעולות האלה בעצמם והתוצאה היתה מוצרים שאינם זהים בהכרח.

למדחסים לתעשייה יש כוח עקבי. כפי שהוזכר קודם לכן, כאשר הם מתוכננים באופן מסוים הם מסוגלים לייצר את הכמות הדרושה של המוצר בעקביות וביעילות. המדחסים משמשים ככוח יעיל. עבודתם באה לידי ביטוי, כבר בתכנון המכונה המסוימת. היעילות שלהם מאפשרת לייצר את המוצרים באופן מדויק כך שלא יהיו טעויות וחומר עודף או פגום יושלך לחינם. הם מבטלים את האפשרות לפגמים בייצור ללא כל השקעה נוספת של מאמץ ואנרגיה.

מחיר מדחסים לתעשייה

מבחינת המחירים, שוק המדחסים מתחלק ל3 קטגוריות שונות. אנחנו מייבאים מדחסים של היצרנים הגדולים במערב אירופה, המשתייכים לקטגוריית הביניים מבחינת המחיר. בנוסף, אנחנו מציעים תנאי אחריות טובים יותר באופן משמעותי על פני המתחרים, וכן עולים על המתחרים בשירות ובזמינות של חלקי החילוף.

אם אתם רוצים לקחת את הסיכון, אתם יכולים גם לרכוש ציוד זול המיוצר במדינות עולם שלישי, אבל תחילה תענו על כמה שאלות: מה יקרה אם המדחס יתקלקל ? לאיזה הפסדים זה יכול להביא אתכם? מה תהיה עלות התיקון? הקטגוריה השלישית והיקרה ביותר משתייכת ל"מובילי השוק", שם תוכלו לרכוש ציוד יקר, אתם פשוט תשלמו יותר עבור "המותג".

מדחסים לתעשייה- ניק מערכות

ניק מערכות הינה החברה המובילה בישראל בתחום מערכות אוויר דחוס. החברה משווקת מורשה ובלעדית של חברת RENNER. החברה מספקת מדחסי אוויר לתעשייה, מדחסים בורגיים, מדחסים ללא שמן, מייבשי אוויר דחוס, מערכות אוויר דחוס ועוד. 

לסיכום

מדחסים לתעשייה מאפשרים ייצור מדויק, יעיל ומהיר של מוצרים ומהווים סוגים שונים של כוח בפעילויות המתאפשרות בענפי תעשייה שונים. מחפשים מדחסים לתעשייה? צרו איתנו קשר בטלפון 03-7707131 ואנחנו נדאג להתאים את המדחס לצרכים שלכם, ובהתאם לטווח המחירים שתגידרו לנו.

סגירת תפריט
ייעוץ בוואטסאפ
דילוג לתוכן