חברת ניק מערכות מספקת את המדחסים האיכותיים ביותר בתעשייה ובין בשאר מדחסים ניידים עוצמתיים המונעים על ידי בנזין ומתאימים למגוון רחב של עבודת שדה, לטיפול ברכבי שירות, לשימוש בפנצ’ריות ניידות ועוד. כל המדחסים של חברת ניק מערכות עומדים בתקנים המחמירים ביותר בתחום ומגיעים עם אחריות מלאה ונמכרים במחירים משתלמים לרוכשים עכשיו דרך האתר או בטלפון. חייגו עכשיו לפרטים.

מדחסים ניידים – ניק מערכות

מצאו עכשיו את המדחסים הניידים הטובים ביותר בשוק וקבלו ייעוץ מקצועי מקיף לגביי סוגי מדחסים, הספקים, הבדלים בין מדחס למדחס וקבלו עכשיו הצעת מחיר משתלמת על מדחסים ניידים ומדחסים מכל סוג באתר ניק מערכות. מוזמנים לגלוש באתר ולראות את הדגמים וקטלוג המדחסים של החברה באתר.

כל המדחסים שחברת ניק מערכות מייבאת ומשווקת לרבות המדחסים הניידים שברשות החברה נמצאים תחת פיקוח מכון התקנים הישראלי ועומדים בכל מבחני הבדיקות לבטיחות וכדומה.

מדחסים ניידים כמו גם מדחסים נייחים נמצאים בשימוש בתעשייה למטרות של התזת חול, צביעה, ניקוי קרח ועוד והיתרון של המדחסים הניידים הוא שהם יכולים להיות משונעים ממקום למקום ולהגיע גם למקומות קשים להגעה ולבצע את העבודה על הצד הטוב ביורת בכל תוואי שטח. 

חייגו עכשיו לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית על מדחסים ניידים באיכות הגבוהה ביותר בישראל ותהנו משירות ותמיכה הטכנית 24 שעות ביממה באתר ניק מערכות, המובילים בתחום. 

גלשו עכשיו באתר לשאר המוצרים שחברת ניק מערכות מספקת לרבות מדחסים נטולי שמן, מדחסים בורגיים ושורה ארוכה של מדחסים תוצרת גרמניה באיכות הגבוהה ביותר.

עוד באתר: מייבשי אוויר דחוס ומערכות אוויר דחוס מתקדמות לשימוש נרחב בתעשייה. חייגו עכשיו לפרטים נוספים.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן