מדחסי אוויר ניידים צריך להיות חזקים ואמינים, והם ישמשו לרוב לאספקת אוויר דחוס באתרי בנייה, עבודות כבישים ובכל צורך לאוויר דחוס במקומות בהם מדחס נייח לא מתאים. כמו כן, המדחסים הניידים צריכים לעבוד בכל מיני תנאים, כמו תנאי אקלים, גובה רב, סביבות מאוד מאובקות או רטובות. 

מדחסי אוויר ניידים מגיעים בכל בסוגים וגדלים שונים. כמות האוויר שהם יכולים לייצר משתנה בין הסוגים. היתרון העיקרי של המדחסים הניידים הוא היכולת לשנע אותם ממקום למקום, ולהגיע גם למקומות קשים להגעה. היתרון הזה מאפשר לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר בכל תוואי שטח. 

 

מדחסים ניידים - ניק מערכות

חברת ניק מערכות מספקת את המדחסים האיכותיים ביותר בתעשייה ובין בשאר מדחסים ניידים עוצמתיים המונעים על ידי בנזין ומתאימים למגוון רחב של עבודת שדה, לטיפול ברכבי שירות, לשימוש בפנצ'ריות ניידות ועוד. כל המדחסים של חברת ניק מערכות עומדים בתקנים המחמירים ביותר בתחום ומגיעים עם אחריות מלאה ונמכרים במחירים משתלמים לרוכשים עכשיו דרך האתר או בטלפון. חייגו עכשיו לפרטים.

מצאו עכשיו את המדחסים הניידים הטובים ביותר בשוק וקבלו ייעוץ מקצועי מקיף לגביי סוגי מדחסים, הספקים, הבדלים בין מדחס למדחס וקבלו עכשיו הצעת מחיר משתלמת על מדחסים ניידים ומדחסים מכל סוג באתר ניק מערכות. מוזמנים לגלוש באתר ולראות את הדגמים וקטלוג המדחסים של החברה באתר.

כל המדחסים שחברת ניק מערכות מייבאת ומשווקת לרבות המדחסים הניידים שברשות החברה נמצאים תחת פיקוח מכון התקנים הישראלי ועומדים בכל מבחני הבדיקות לבטיחות וכדומה.

מעוניינים במדחס נייד?

חייגו עכשיו למספר 03-7707131 לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית על מדחסים ניידים באיכות הגבוהה ביותר בישראל ותהנו משירות ותמיכה הטכנית 24 שעות ביממה באתר ניק מערכות, המובילים בתחום. 

גלשו עכשיו באתר לשאר המוצרים שחברת ניק מערכות מספקת לרבות מדחסים נטולי שמן, מדחסים בורגיים ושורה ארוכה של מדחסים תוצרת גרמניה באיכות הגבוהה ביותר. תוכלו למצוא באתר גם: מייבשי אוויר דחוס ומערכות אוויר דחוס מתקדמות לשימוש נרחב בתעשייה. חייגו עכשיו לפרטים נוספים.

סגירת תפריט
ייעוץ בוואטסאפ
דילוג לתוכן