מה זה מדחס אוויר ?

פעולתו של מדחס האוויר היא להמיר כוח לאנרגיה קינטית על ידי דחיסת אוויר ושחרור מהיר לפי הצורך, על פי עוצמת השחרור של המפעיל. המדחס פנוי משתי יחידות מרכזיות: יחידת הדחיסה ומיכל לחץ, כאשר משאבה מעבירה אוויר ממצב הלחץ האטמוספרי באוויר אל מיכל קטן וכך האוויר נשמר דחוס בתוך המיכל עד לשימוש וההוצאה המרוכזת שלו.

המשאבות בהן עושים שימוש רב למדחסים אלה הן על פי רוב משאבות בוכנתיות זוגיות (בעלות מספר בוכנות זוגי) אשר נעות לסירוגין הלוך ושוב בצילינדרים, מושכות ומשחררות אוויר.

למה משמש מדחס אוויר קטן?

למדחס אוויר קטן שימושים רבים ומגוונים, הוא בעיקר מקל על החיים. באמצעות מדחס אוויר קטן תוכלו לצבוע רהיטים בבית, והן לרענן אותם למראה מחודש יותר בקלות וביעילות. המדחס הקטן יהיה יעיל גם בכל הקשור לתיקונים ברכב, כמו הסרת ברגים, ניקוי וריסוס חלקים מסתובבים כמו הצמיגים, והמילוי שלהם.

למדחס הקטן שימושים רבים, וביניהם גם הסרת אבק. מדחס קטן יספיק לכם בהחלט להסרת האבק בבית ביעילות ללא מאמץ. 

מדחס אוויר קטן- ניק מערכות

חברת ניק מערכות אמונה על אספקת המדחסים המובילים בתעשייה ברמות כוח סוס שונות, והספקים שונים ולשימושים שונים. חייגו עכשיו לקבלת שירות וייעוץ מקצועי על ההבדלים בין המדחסים השונים ובדיקה איזה מדחס הכי טוב עבורכם. 

רכשו את הקומפרסורים ומדחסי האוויר המובילים בתעשייה של חברת ניק מערכות ותהנו מתמיכה טכנית 24/7 וממחירים נוחים ומגוון גדול של מדחסים עוצמתיים תוצרת גרמניה לתעשייה ולשימושים פרטיים.

לסיכום

למדחס אוויר בין אם הוא גדול ובין אם הוא קטן, ישנם שימושים רבים. המדחס הקטן יכול להקל על החיים שלכם בכמעט כל פעולה בבית או ברכב. זו בהחלט יכולה להיות המתנה הכי טובה שתרכשו לעצמכם.

רוצים ללמוד עוד על פעולת המדחס ולקבל המלצה לגבי סוג המדחס המתאים ביותר לשימוש שלכם?  חייגו עכשיו למספר 03-7707131 ונשמח לרתום את הניסיון הרב שלנו בתחום לטובת העסק שלכם!

סגירת תפריט
ייעוץ בוואטסאפ
דילוג לתוכן