רכשו את הקומפרסורים ומדחסי האוויר המובילים בתעשייה של חברת ניק מערכות ותהנו מתמיכה טכנית 24/7 וממחירים נוחים ומגוון גדול של מדחסים עוצמתיים תוצרת גרמניה לתעשייה ולשימושים פרטיים.

מדחס אויר 3 כ״ס  – ניק מערכות

פעולתו של מדחס האוויר היא להמיר כוח לאנרגיה קינטית על ידי דחיסת אוויר ושחרור מהיר לפי הצורך, על פי עוצמת השחרור של המפעיל. המדחס פנוי משתי יחידות מרכזיות: יחידת הדחיסה ומיכל הלחץ, כאשר משאבה מעבירה אוויר ממצב הלחץ האטמוספרי באוויר אל מיכל קטן וכך האוויר נשמר דחוס בתוך המיכל עד לשימוש וההוצאה המרוכזת שלו.

המשאבות בהן עושים שימוש רב למדחסים אלה הן על פי רוב משאבות בוכנתיות זוגיות (בעלות מספר בוכנות זוגי) אשר נעות לסירוגין הלוך ושוב בצילינדרים, מושכות ומשחררות אוויר. רוצים ללמוד עוד על פעולת המדחס ולקבל המלצה לגבי סוג המדחס המתאים ביותר לשימוש שלכם? 

חייגו עכשיו ונשמח לרתום את הניסיון הרב שלנו בתחום לטובת העסק שלכם!

ניק מערכות – מדחס אוויר קטן

גלשו עוד באתר ומצאו את מדחסי האוויר העוצמתיים ביותר של חברת ניק מערכות כמו גם מדחסים בורגיים לשימוש נרחב בתעשייה ועוד מדחסים חזקים ובלעדיים תוצרת גרמניה שאנו מביאים לארץ ומנוסים במכירתם ובמתן תמיכה וטיפול למדחסים אלה.

חברת ניק מערכות אמונה על אספקת המדחסים המובילים בתעשייה ברמות כוח סוס שונות, והספקים שונים ולשימושים שונים. חייגו עכשיו לקבלת שירות וייעוץ מקצועי על ההבדלים בין המדחסים השונים ובדיקה איזה מדחס הכי טוב עבורכם. 

מחירים נוחים למזמינים עכשיו דרך האתר או בטלפון. 

חייגו עכשיו או השאירו פרטים לחזרה באתר בטופס השארת הפרטים  >>


סגירת תפריט
דילוג לתוכן