כל מה שאתם צריכים לדעת על מדחס אוויר שקט

הצורך במדחס אוויר שקט הולך וגדל, והוא משותף לכל כך הרבה אנשים. עבודה עם מדחס רועש לאורך זמן יכולה להיות לעתים בלתי נסלבת. החדשות הטובות הן, שמדחסי אוויר שקטים הפכו לזמינים ונגישים יותר. כל מה שעליכם לעשות הוא לבחור נכון את מדחס האוויר השקט ביותר שאתם יכולים להרשות לעצמכם.

מה חשוב לדעת על מדחס אוויר שקט?

אחד הדברים החשובים בפעולת המדחס מעבר לעוצמת העבודה והספקים שהוא מפיק, זה להיות אמין, חסכוני ושקט ככל שניתן לטובת הפועלים המפעילים אותו, ובאופן כללי ועל מנת שיוכל להיות מונח במקומות סגורים או פתוחים ללא כל בעיה. 

כשאתם בוחרים מדחס אוויר שקט עליכם לקחת בחשבון מספר גורמים. תחילה עליכם לדעת מהי המטרה שלכם. הסיבה לרכישת המדחס חשובה מכיוון שסוג העבודה הנדרשת ממנו לבצע קובע את המפרט הנדרש, ובמידה מסוימת את רמת הרעש של מדחס האוויר. בנוסף, המטרה שלכם תעזור לכם להחליט בנוגע לגובה התקציב שלכם.

שנית, עליכם להבין את חשיבות רמת הרעש, רמת הרעש נקבעת בדציבלים. עליכם לקבוע את רמת הרעש המתאימה לכם כשאתם בוחרים מדחס. כמו גם, עליכם לשים דגש על גודל המיכל, הלחץ ונפח האוויר של המדחס לפי הדרישות שלכם. מומלץ לוודא כי יש לכם את כל המידע לגבי התחזוקה, מדחסים מודרניים מונעים חשמל קלים הרבה יותר לתחזוקה. וודאו כי למיכל יש שסתום לניקוז מים.

החלק האחרון והחשוב הינה האחריות. יצרן טוב הינו יצרן המאמינים במוצרים שלו ומתחייב לתקופת אחריות של שנה לפחות. ככל שהאחריות של מדחס ארוכה יותר, כך היא בעלת ערך רב יותר.

מדחס אוויר שקט- ניק מערכות

חברת ניק מערכות היא מהחברה המובילה בתחום מזה 20 שנות פעילותה ובנוסף על שירותי המכירה שלה החברה גם מספקת הדרכות ותמיכה טכנית ללקוחות החברה על כל המוצרים והשירותים שהיא מספקת 24/7. החברה משווקת את מדחסי האוויר היעילים במשק והחסכוניים ביותר. מדובר במדחסים עוצמתיים, מדחסים שקטים וחסכוניים שעושים את העבודה על הצד ביותר. 

פתרונות נוספים לאוויר דחוס שהחברה מספקת: מדחסים בוכנתיים, מדחסים בורגיים, מדחסים נטולי שמן ועוד מגוון מוצרים לתעשייה ולשוק הפרטי של מיטב היצרנים העולמיים.

לפרטים נוספים וייעוץ מקצועי חייגו עכשיו למספר 072-3307681 ונשמח לעמוד לשירותכם.

סגירת תפריט
ייעוץ בוואטסאפ
דילוג לתוכן