מדחסים רב-שלביים או דו-שלביים כוללים סדרת צילינדרים, שכל אחד מהם בקוטר שונה. בין כל שלב דחיסה, האוויר עובר דרך מחליף חום, בו הוא מקורר. קירור האוויר מקטין את כמות העבודה הדרושה לדחיסה נוספת. 

מתעניינים ברכישת מדחס אוויר חזק ואיכותי לעסק? חברת ניק מערכות מובילה בתחום מערכות האוויר הדחוס ומספקת ללקוחות גדולים וקטנים בתעשייה מגוון מדחסים גדולים וכן מדחסים קטנים לשוק הפרטי. 

היתרונות של דחיסה רב שלבית

לדחיסה רב שלבית יש יתרונות רבים. היתרון הבולט מביניהם הינו היעילות. מדחסי אוויר 2 בוכנות מבצעים פחות פעולות על מנת לדחוס את האוויר, מה שאומר שעלויות ההפעלה שלהם נמוכות, ובזמן קצר יותר. יתרון נוסף הינו שהלחות פחות מצטברת. לחות באוויר דחוס יכולה להוביל לכשל בציוד ובלאי מוקדם יותר.

בנוסף, משתמשי מדחסי אוויר עם 2 בוכנות יכולים להנות מיתרונות נוספים כמו תפוקה מקסימלית ומעט דרישות תחזוקה.

טיפ לשימוש במדחס אוויר 2 בוכנות

מדחסי אוויר יכולים להיות בשימוש יחד עם כלי עבודה אחרים כמו: אקדח מהדקים או אקדח מסמרים ועוד כלים כמו מקדחות וכו'. טיפ מרכזי לתחזוקת מדחס אוויר הינו, לזכור לנקז את הנוזלים העודפים ולהחליף את מסנני השמן מדי פעם. מומלץ לרכוש מראש מסנן שמן נוסף בעת רכישת המדחס.

מדחס אויר מקצועי 2 בוכנות – ניק מערכות

השיגו את כל סוגי מדחסי הבוכנות החדשים והעוצמתיים ביותר וכל סוגי המדחסים המובילים בתחום וביניהם: מדחסי אוויר לתעשייה, מדחסים בורגיים, מדחסים ללא שמן, מייבשי אויר דחוס, מערכות אוויר דחוס ועוד! אנו מבצעים יבוא מספקים גרמניים בלבד אשר מייצרים את כל הציוד רק בגרמניה!

איפה ניתן למצוק מדחס אוויר 2 בוכנות?

גלשו באתר והיכנסו לגלריית התמונות המפורטת לראות מדחסים אוויר, מדחסים בוכנתיים ועוד מגוון רחב של מדחסים מקצועיים מכל הסוג עכשיו באתר. חברת ניק מערכות מייבאת ומוכרת את מדחסי האוויר הטובים בשוק המצטיינים בקלות תחזוקה ומתאימים גם לשימוש פרטי וגם לשימוש מסחרי.

לקבלת ייעוץ מקצועי ראשוני ללא עלות פנו אלינו עוד היום בטלפון 03-7707131 או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם במהלך יום העסקים. לרשות הלקוחות שלנו אנו מעמידים תמיכה טכנית 24/7 לכל מקרה של תקלה, בעיה או שאלה טכנית הקשורה לאחד המוצרים או השירותים שאנו מספקים ללקוחות החברה בהצלחה רבה. נשמח לצרף גם אתכם למשפחת הלקוחות של ניק מערכות ולתת לכם את השירות הטוב ביותר על המוצרים האיכותיים ביותר הקיימים בשוק. 

 

סגירת תפריט
ייעוץ בוואטסאפ
דילוג לתוכן