מתעניינים ברכישת מדחס אוויר חזק ואיכותי לעסק? חברת ניק מערכות מובילה בתחום מערכות האוויר הדחוס ומספקת ללקוחות גדולים וקטנים בתעשייה מגוון מדחסים גדולים וכן מדחסים קטנים לשוק הפרטי. 

מדחס אויר מקצועי 2 בוכנות – ניק מערכות

השיגו את כל סוגי מדחסי הבוכנות החדשים והעוצמתיים ביותר וכל סוגי המדחסים המובילים בתחום וביניהם: מדחסי אוויר לתעשייה, מדחסים בורגיים, מדחסים ללא שמן, מייבשי אויר דחוס, מערכות אוויר דחוס ועוד! אנו מבצעים יבוא מספקים גרמניים בלבד אשר מייצרים את כל הציוד רק בגרמניה!

לקבלת ייעוץ מקצועי ראשוני ללא עלות פנו אלינו עוד להיום בטלפון או השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם במהלך יום העסקים. לרשות הלקוחות שלנו אנו מעמידים תמיכה טכנית 24/7 לכל מקרה של תקלה, בעיה או שאלה טכנית הקשורה לאחד המוצרים או השירותים שאנו מספקים ללקוחות החברה בהצלחה רבה. נשמח לצרף גם אתכם למשפחת הלקוחות של ניק מערכות ולתת לכם את השירות הטוב ביותר על המוצרים האיכותיים ביותר הקיימים בשוק. 

ניק מערכות – מדחס אויר מקצועי 2 צילנדרים

גלשו באתר והיכנסו לגלריית התמונות המפורטת לראות מדחסים אוויר, מדחסים בוכנתיים ועוד מגוון רחב של מדחסים מקצועיים מכל הסוג עכשיו באתר. חברת ניק מערכות מייבאת ומוכרת את מדחסי האוויר הטובים בשוק המצטיינים בקלות תחזוקה ומתאימים גם לשימוש פרטי וגם לשימוש מסחרי.

טיפ מרכזי לתחזוקת מדחס אוויר: יש לזכור לנקז את הנוזלים העודפים ולהחליף את מסנני השמן מדי פעם. כדאי לרכוש מראש מסנן שמן נוסף בעת רכישת המדחס.

מדחסי אוויר יכולים להיות בשימוש יחד עם כלי עבודה אחרים כמו: אקדח מהדקים או אקדח מסמרים ועוד כלים כמו מקדחות וכו’. 

לקבלת הצעת מחיר על מדחסי האוויר הטובים בשוק השאירו פרטים באתר או חייגו עכשיו לקבלת ייעוץ מקצועי מוביל בתחום מהמומחים בחברת ניק מערכות.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן